Levné pletivo, sloupky a branky pro oplocení

03.05.2012 10:50

Levné pletivo a ploty na klíč

Obavy z toho, že je levné pletivo lze sehnat jedině pokoutně, od známých apod. je dávno minulostí. Levné pletivo je dnes díky internetu dostupné všem a vždy. Pokud firmy realizují ploty na klíč a cena pletiva je součástí nabídky, lze si na internetu ověřit, zda je za levné vydávané pletivo skutečně levné. Internet pak nefunguje pouze jako ověřovač cen. Levné pletivo je totiž možné nakoupit přes některý z mnoha eshopů, které pletivo nabízejí. Ideální je, pokud pletivo prodává přímo výrobce a má logicky rozdělený eshop na sekce jako je poplastované pletivo, pozinkované pletivo, speciální pletivo a další a pokud je to i firma, která realizuje ploty na klíč, může být součástí nabídky i ceník za stavbu oplocení. Nakonec je možné zjisti, že nechat ploty na klíč realizovat firmou znamená získat nejen levné pletivo, ale i záruku a nulové starosti s realizací oplocení.

Sloupky pro oplocení na klíč

Pletivo se napíná na plotové sloupky. Sloupky mají stejně jako pletivo svého výrobce a jsou součástí oplocení. Sloupky si v případě oplocení na klíč zajišťuje přímo firma, která ploty staví. Pro sloupky je stejně jako pro pletivo typické, že je dělíme na pozinkované pletivo a sloupky a poplastované pletivo a sloupky. Plotové sloupky přitom pouze nedrží vypnuté pletivo, ale i další příslušenství oplocení. Tím bývají nejčastěji branky, brány a jejich pohony. O montáž příslušenství na sloupky se rovněž stará firmy, která realizuje oplocení na klíč.

Branky pro ploty a oplocení na klíč

Smyslem branky je umožnit pohodlný a rychlý vstup na pozemek, který je oplocen. Branky dodává stavitel oplocení na klíč a stejně jako pletivo a sloupky si je můžeme dělit podle povrchové úpravy na poplastované pletivo, sloupky a branky a pozinkované pletivo, sloupky a branky. Branky mají buďto normovaný rozměr (a pak je možné nakoupit si je přdem třeba přes internetový obchod) nebo jsou to branky na klíč.


Dřevěný zahradní nábytek z masivu. - Brány, ploty a pletivo