Připravte se na jaro. Vyberte si zahradní nábytek a gril

12.04.2013 10:20

Jaro je tady, alespoň podle kalendáře, přestože venku se ještě sem tam prohání sněhové vločky. Nenechte se však zmást. Jarní počasí se každou chvíli projeví naplno a zahrada v plném květu nás vyláká k posezení venku na první grilovací party.

Že se však na zahradě nemáte kam posadit a váš gril už pamatuje pěknou řádku let? Nevadí. Na vaše pohodlí myslí prodejci zahradního vybavení a grilů, kteří na toto zboží nabízejí jarní zvýhodnění.

Nabídka stylů i materiálů zahradního nábytku je přitom opravdu široká: pro ty, co mají rádi moderní styl, je k dispozici lehký hliník nebo stylový ratan, milovníci dřeva mohou vybírat ze severské borovice, tropického meranti i odolného teaku.

 

 

Moderní grily již odpovídají nejenom designem, ale i barvami posledním trendům. K dispozici jsou kromě obvyklé černé a nerezové také v bílé nebo červené barvě. Kromě nejpopulárnějších grilů na plyn či na dřevěné uhlí, můžete vybírat i z modelů elektrických a lávových. V OBI teď například pořídíte lávový gril se slevou 20 %.

Zdroj: https://www.novinky.cz/bydleni/zahrada/298458-pripravte-se-na-jaro-vyberte-si-zahradni-nabytek-a-gril.html


Dřevěný zahradní nábytek z masivu. - Brány, ploty a pletivo