Květináče, květníky a truhlíky pro mobiliář

Velké dřevěné květináče a truhlíky

Velké květináče pochopitelně nemusí být pouze dřevěné. Ale o tom všem je tento PR blog. Jedná se o blog obsahující PR články nejen na téma květináče a truhlíky, ale i ploty, pletivo, vrata, brány, oplocení a další. Toto všechno spojuje jedna firma, jedno truhlářství a zámečnictví, které nabízí nejen pletivo, brány a sloupky, ale právě i velké dřevěné a plechové květináče určené nejen pro městský či parkový mobiliář. Nejsou totiž květináče jako květináče. Kromě toho, že lze za květináče označit i truhlíky se též v jedné části nazývají květináče květníky. A květníky jsou klíčogvé slovo, které lidé používají pokud hledají květináče přes internet.

Mobiliář, květináče, truhlíky a květníky

Lidé hledající truhlíky přes internet zadají do vyhledávání nejčastěji slovo truhlíky nebo truhlík. To je jednotné a množné číslo téhož výrazu. Pokud se ale jedná o velké květináče a truhlíky, pak pouze tato slova nestačí. Velké truhlíky a květináče slouží specificky a to jinak než klasické domácí květináče pro květiny nebo truhlíky pro pěstování květin za oknem. Těžko někoho potěší velký dřevěný květináč nebo velký dřevěný truhlík, když chce ten klasický. Důvod je nasnadě. Prostě se mu nevejde za okno. A pokud bydlí v paneláku, asi nebude chtít svůj nový velký truhlík sdílet se sousedy. Naše truhlíky jsou určeny pro mobiliář a ten má svůj jasný význam pro města a parky.

Truhlářství, zámečnictví a velké květináče a truhlíky pro mobiliář

Mobiliář většinou svými truhlíky a květníky zásobuje truhlářství nebo zámečnictví. Květináče pro mobiliář mají totiž několik základních materiálů a to jsou dřevo, kov a kámen nebo beton. Kamenné a betonové květináče dodává pro mobiliář kamenictví nebo sochařství. Nás ale zajímá klasické lehké řemeslo a jeho truhlíky a to znamená truhlářství a záměčnictví. Zámečnictví pro mobiliář dodává plechové a kovové truhlíky a truhlářství dřevěné.

 


Dřevěný zahradní nábytek z masivu. - Brány, ploty a pletivo