Oplocení a ploty na klíč. Plotové sloupky od výrobce.

Ploty a oplocení na klíč

Pro oplocení pozemku se využívají ploty. Ploty a oplocení jsou pasivní forma zabezpečení. Pro oplocení se využívá nejčastěji pletivo. Pletivo pro oplocení si můžeme podle určení rozdělit na několik druhů - je to farmářské pletivo a lesnické pletivo - to jsou velmi specifické druhy pletiva. Obecně je pak nejznámější pozinkované pletivo a poplastované pletivo. Tento druh pletiva zná každý. Pozinkované pletivo se pozná podle barvy zinku, který tvoří povrch pletiva a současně jeho protikorozní ochranu. Poplastované pletivo nabízí větší množství barevných variant než pozinkované pletivo. Plast, který u poplastovaného pletiva tvoří jeho povrch a protikorozní ochranu může využívat širokou škálu barev od bílé po černou přes všechny barvy barevného spektra.

Stavba oplocení pozemků a ploty od výrobce

Dnes již se oplocení jen málokdy staví svépomocí a ploty tak staví najaté firmy na klíč. Co všechno znamená, pokud si lidé nestaví ploty sami? Především úsporu času. A ve výsledku i peněz. Ploty od profesionálů totiž mají několik zásadních výhod a to nejen pro ty, kdo prostě na stavbu oplocení nemají čas. V první řadě, pokud se nějaká firma zaměřuje na oplocení, pak má přístup materiálu na ploty (sloupky, pletivo, brány, branky) a bere ho velké množství. Tj. už na materiálu je tato firma stavící ploty a oplocení levnější než stavitel, který by si šel třeba koupit pletivo jen pro svůj plot. V neposlední adě je to i záruka, tedy jistota kvality, vybudovaného oplocení.

Sloupky a další komponenty pro ploty a oplocení pro zabezpečení pozemku

Již jsme načali sloupky, pojďme se tedy podívat i na další součásti a komponenty pro ploty a oplocení. Plotové sloupky jsou vlastně základ - kolem nich se plot buduje, kolem nich se napíná pletivo, na sloupky se věší brány a branky. Mezi další komponenty oplocení můžeme ještě počítat ostnatý drát. Ostanatý drát představuje stejně jako celé oplocení pasivní zabezpečení pozemku.


Dřevěný zahradní nábytek z masivu. - Brány, ploty a pletivo